BU PROJE DURDURULMUŞTUR.

Evlilik Etkinlik Planlama Sistemi ile yeni evlenecekler için güzel bir anı ve davetlilerini bilgilendirme anlamında çok ciddi olarak işe yarayan bir sistemdir.

Sitede adınıza bir sayfa açılır; “nikahtarihi.com/eymenece” ya da size özel alan adı “gelin-damat-adı.com” siz nasıl isterseniz. Bu sayfada 2 farklı seçenek ile bilgilendirme yapabilirsiniz.

Altın Sayfa menüsü altındaki sayfalarda 13 farklı menü bulunmakta ve fazlasıyla detayı misafirlerinizle paylaşabilmektesiniz. Gümüş Sayfa menüsü altındaki sayfalar ise biraz daha sade ve daha az bilgiyle misafirlerinizle paylaşım yapabilirsiniz.

Her iki sayfada da Etkinlik lokasyonları, Online Davetiye Sistemi ve lokasyonlar hakkındaki bilgiler standarttır. Ayrıca sitedeki etkinlik yerleriniz mobil cihazlardan google haritalar uygulaması ile uyumludur. Böylelikle misafirleriniz düğün salonu aramazlar.

Kullanıcı ayrıca talep etmediği sürece bütün sayfalar google, yandex gibi arama motorlarında indexlenmeye karşı kapalıdır. Sadece siz linkinizi paylaşarak sayfanızı gösterebilirsiniz. Gizlilik sebebi ile herhangi bir arama motorunda sizin ile ilgili herhangi bir bilgi arşivlenmez.