NASIL WEB SİTESİ YAPIYORUZ

Kullanıcı dostu esnek yönetim paneli. Sınırsız ek uygulamalarla çok yönlü özellik. Sektöre özel mükemmel tasarımlarla web sitenizi yapıyoruz.

... Ve web sitesi kullanıma hazır. Sizin de mükemmel bir web siteniz olabilir.

YÖNETİLEBİLİR  WEB SİTESİ

Web site kurulumunu yaparken kullanıcının talebine göre tasarım ve yönetim panelleri hazırlıyoruz. Talebe göre hazırlanmış özel site yönetim panelinde kullanıcının kullanabileceği sadelikte ve esneklikte olmasına özen gösteriyoruz. Amacımız, ihtiyacı karşılayarak en düşük maliyetle pratik çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Sigorta Web Tasarım

Tamamen sigorta acentaları için özel olarak tasarlanmıştır. Sigorta Web Site Tasarımının en önemli özelliği ise esnek yönetim paneline sahip olmasıdır. Yönetim paneli, son kullanıcının tasarımcı ya da programcıya ihtiyacı kalmadan kendi başına siteye sayfalar ve içerikler ekleyebilmesi için entegre edilmiştir.

Notebook Görünümü için Tıklayın

Tablet Görünümü için Tıklayın

Telefon Mobil Görünümü için Tıklayın

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web sayfaları için hazırlanan temada Şirket tanıtımı, ürünlerin genel özelliklerinin kısa anlatımları ve şirket fotoğraflarının gösterildiği bir ana sayfa mevcuttur. Hakkımızda, ürünler sayfası ve iletişim sayfaları ile başarılı web sayfaları yapıyoruz. Sadece mobil sayfada görünen ara, mail gönder ve Whatsapp ikonları ile en hızlı iletişimi sağlıyoruz. Ayrıca yine mobilden tek tıkla Google ve Yandex Navigasyon uygulamalarına yönlendirme yapıyoruz. Böylelikle adres tarifi alışkanlığını sonlandırıyoruz. WebStili Kurumsal Web Sayfası en iyi çözümler sunar.

Notebook Görünümü için Tıklayın

Tablet Görünümü için Tıklayın

Telefon Mobil Görünümü için Tıklayın