W E B S T I L I . C O M

Sektörde freelance olarak çalışıyor ve sürekli kendimizi geliştirerek uygulamalarımızı daha da kullanışlı ve esnek bir yapıya getirmek için uğraşıyoruz. Yaptığımız projelerde genelde olmayan ya da çok az örneği olan fikirleri hayata geçiriyoruz. Ayrıca kullanıcılar tarafından çok fazla kullanılan bazı benzer uygulamalardaki eksikleri ve ihtiyaçları da bularak daha iyisini yapmak için sürekli araştırıyoruz.

WebStili Android Uygulaması

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Esnek

Eklentilerle Daha Fazlası

Çok Yönlü

Özelleştirilebilir Tasarım

Mükemmel

Sizin de mükemmel bir web siteniz olabilir.

YÖNETİLEBİLİR WEB SİTESİ

Web site kurulumunu yaparken kullanıcının talebine göre tasarım ve yönetim panelleri hazırlıyoruz. Talebe göre hazırlanmış özel site yönetim panelinde kullanıcının kullanabileceği sadelikte ve esneklikte olmasına özen gösteriyoruz. Amacımız, ihtiyacı karşılayarak en düşük maliyetle pratik çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Sigorta Web Tasarım

Tamamen sigorta acentaları için özel olarak tasarlanmıştır. Sigorta Web Site Tasarımının en önemli özelliği ise esnek yönetim paneline sahip olmasıdır. Yönetim paneli, son kullanıcının tasarımcı ya da programcıya ihtiyacı kalmadan kendi başına siteye sayfalar ve içerikler ekleyebilmesi için entegre edilmiştir.