Instagram hesabınızı birkaç adımda bilgisayardan kullanmak ister misiniz? Oldukça

basit çözümle hesabınızı bilgisayardan kullanabilirsiniz. Bu adımlar Chrome Tarayıcı için geçerlidir. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi instagram hesabımıza chrome üzerinden giriş yapıyoruz.

Girdikten sonra bilgisayarımızı biraz kandırmamız gerekiyor. Klavyeden F12 tuşuna basarak Konsol (inceleme) penceresini açıyoruz.

(Ctrl + shift + ı veya site içinde Mouse sağ tuş incele de aynı yere gider.)

Sağ tarafta göreceğiniz yazılarla hiçbir işimiz yok korkmayın. Sadece en üstteki

telefon tablet ikonuna bir kere basmamız gerekiyor. (Ctrl + Shift + M tuşlarına bassanız da olur ) Bu ikonun amacı, bu web sitesinin diğer cihazlarda nasıl göründüğünü size gösterir. Ama küçük bir ayrıntı var o da; siteyi gösterirken instagram’ın paylaşım butonları da ortaya çıkmış oluyor.

İkonları görememiş olabilirsiniz. Bir kere klavyeden F5 tuşuna basmanız yeterli.

Bundan sonra size sadece fotoğraflarınızı paylaşmak kalıyor. Tekrar klavyeden F12 tuşuna basarak konsol sekmesini kapatabilirsiniz. Tam ekran olarak instagram sayfanız paylaşım yapabilir durumda kullanımınıza hazırdır.

 

Küçük bir öneri paylaşım yaparken F12 konsol ekranı açıkken kullanın. Çünkü normal ekranda fotoğraflar aşırı büyük ve kişi etiketlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Umarım bu yöntem işinizi kolaylaştırır. İyi günler dilerim.